Rietavo parapijos šeimos centras

Rietavo parapijos  šeimos centras

Laukuvos g. 2 Rietavas

Šeimos centro veikla

Sužadėtiniai užsiregistruoja parapijoje ne vėliau kaip prieš 6 mėnesius. Gavę iš klebono siuntimą kreipiasi į artimiausią šeimos centrą, kuriame dalyvaus Santuokos sakramentui pasirengimo programoje „Dviem yra geriau negu veinam... jei vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti“ (Koh 4, 9-10).

Programą sudaro 8 susitikimų ciklas 16 val. trukmės. 5 susitikimai vyksta šeimos centruose, 3 parapijose, kuriuose sužadėtiniai planuoja gyventi.

Išklausytų kursų pažymėjimas galioja 1 metus, jei sužadėtiniai išsiskiria ir planuos naują santuoką su kitu asmeniu, kursuose reikės dalyvauti iš naujo.

Užsienyje gyvenančios poros Santuokos sakramentui rengiasi vietos parapijoje, kurioje gyvena ilgau nei 3 mėnesiai. Santuokos sakramento šventimą Lietuvoje derina su parapijos klebonu per Telšių vyskupijos kuriją pagal numatytus bažnytinės teisės reikalavimus.

MISIJA - pagal katalikiškos moralės principus ugdyti ir palaikyti šeimą.

Šeimos palydėjimas

• Tėvystės įgūdžių programos (kaip būti gerais tėvais).
  • Sutuoktinių bendravimo įgūdžių stiprinimo programos, rekolekcijos.
  • Šv. Mišios ir susitikimai šeimoms parapijoje.
  • Šventės šeimoms parapijoje, dekanate, vyskupijoje vieną kartą metuose.

Savanoriai:

Vaida Vaičikauskienė                                                                   mob. tel.        +370 615 13 800

Regina  Zimkuvienė                                                                      mob. tel.         +370 600 25 764

Egidijus Gricius                                                                             mob. tel.         +370 610 42 863

Savanoriai susitinka  su  jaunavedžiais pagal  išankstinį  susitarimą.

Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsiėmimai nevyksta!!!