Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/2.4.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/2.2.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/2.3.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Naujienos

Caritas savanorių susitikimas

Šių metų sausio 23 dieną vyko Telšių vyskupijos „Caritas“ savanorių susitikimas. Itin gausiai susirinko Mažeikių, Klaipėdos, Šilalės, Rietavo ir kitų parapijų savanoriai.

Susitikimas prasidėjo Šventomis mišiomis Rietavo Arkangelo Mykolo  bažnyčioje. Šventąsias mišias aukojo Telšių vyskupijos „Caritas“ direktorius kun. Antanas Gutkauskas, Žemaičių Kalvarijos vicedekanas kanauninkas kun. Jonas Ačas, Žemaičių Kalvarijos dekanas Plungės klebonas kun. Julius Meškauskas, Šilalės vicedekanas Laukuvos klebonas kun. Virgilijus Pocius, Mažeikių Pranciškaus parapijos kunigas Paulius Jaraminas.

 

Po šventų mišių, Rietavo parapijos namuose, projekto prekybos žmonėmis koordinatorė Žavinta Širvintaitė pristatė Lietuvos „Caritas“ vykdytą projektą Telšių vyskupijoje „Saugok savo laisvę, netapk prekybos žmonėmis auka“. Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis atėjo pasveikinti susirinkiusiųjų, pasidžiaugė „Caritas“ savanorių veikla bei pasidalino savo mintimis apie pristatyto projekto aktualumą šių dienų visuomenėje.

Vėliau „Caritas“ savanoriai buvo pakviesti pažiūrėti Rietavo mėgėjų teatro pastatyto spektaklio pagal Juozo Erlicko pjėsę „Pakeleivingi“.

Pasibaigus spektakliui, „Caritas“ savanoriai bendraudami dalinosi ne tik arbata, vaišėmis, bet dalinosi savo patirtimi, džiaugsmais ir rūpesčiais.

Telšių vyskupijos „Caritas“ direktorius kun. Antanas Gutkauskas pasidžiaugė savanorių nuoširdumu, aktyvumu mažinant pažeidžiamų ir socialiai remtinų žmonių atskirtį, pabrėžė ypač jautrią šių dienų priklausomybių problemą visuomenėje. Paragino parapijose steigti savitarpio pagalbos grupes kenčiantiems nuo alkoholio bei narkotinių medžiagų priklausomybių. Padėkojo Rietavo „Caritas“ savanoriams rengiant šventę bei visiems susirinkusiems už dalyvavimą. Paragino kiekvieną gerą darbą pradėti malda ir pakvietė susitikti vasarą vykstančiuose Žemaičių Kalvarijos bei Šiluvos atlaiduose.