Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/2.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/4.1.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/4.2.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/4.3.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/4.5.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/bambliuk/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Naujienos

Kalėdų šventė senelių globos namuose

     Gruodžio 28-osios popietę Rietavo parapijos senelių globos namuose nuaidėjo Kalėdų šventė.

     Senelių globos namų gyventojus, darbuotojus bei jų vaikus dainomis linksmino atvykusi net iš Telšių rajono Degaičių kaimo, kapela „Dar pabūkim“. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet senelių globos namų gyventojų aplankyti ir juos palinksminti buvo atvykę Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos trečios klasės Daivos Norkuvienės mokiniai. Vaikai dainomis, eilėraščiais bei šokiais džiugino senelių globos namų gyventojų širdis.

    O kaip gi Kalėdos be Kalėdų senelio? Šiemet dainuojantį Kalėdų senelį padovanojo medicinos technikos ir įrangos firma „Azas“. Kalėdų senelis dalinosi dovanomis, puikia nuotaika bei geromis emocijomis.