RIETAVO PARAPIJOS NAMŲ RENOVACIJA

Rietavo Šv. Arkangelo Mykolo parapijai 2013 m. spalio mėnesį, buvo gražintas iki tol Rietavo savivaldybės panaudos sutartimi naudotas pastatas, kuriame buvo įsikūręs kultūros centras.

Statiniui reikėjo kapitalinio remonto. Pirmiausia buvo pakeisti langai, sutvarkyta dalis fasadinės sienos, keičiami vamzdynai, vidaus sienos (nuotraukose) reikalingos buvo kapitalinio remonto. Šiai dienai padaryta tiek, kiek matosi nuotraukose.
Darbai atlikti ūkiniu būdu, geros valios parapijiečių jėgomis, bei lėšomis. Nuoširdus ačiū, kurie prisidedate.

Pagal LR įstatymą 2 proc. pajamų galima pervesti ir parapijoms, kurie galite ir norite tai padaryti mūsų rekvizitai: Rietavo Šv. Arkangelo Mykolo parapija, įm. k. 191277848 Laisvės a. 2, Rietavas.
Už geradarius meldžiamės pirmąjį spalio mėnesio sekmadienį.
Tegu Dievas atlygina šimteriopai už jūsų dosnumą.
Surinktos lėšos bus panaudotos parapijos namų renovacijai.

Suremontuota 5

Prieš: