Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/5.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/4.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/8.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://rietavoparapija.ltimages/9.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/rstras/domains/rietavoparapija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Naujienos

Advento popietė „Kalėdų laukimas“

ADVENTO POPIETĖ KALĖDŲ LAUKIMAS

         Rietavo parapijos senelių globos namuose gruodžio 15 - 19 dienomis lankėsi Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos antrų, trečių klasių mokiniai. Uždegtų žvakių ant advento vainiko pasklidusi šviesa bei šiluma priminė, kad iki Šv. Kalėdų liko labai nedaug.

   Atvykę mokiniai į senelių globos namus, kartu su senelių globos namų gyventojais praleido advento popietę. Mokiniai šoko, dainavo, skaitė eilėraščius, dalinosi dovanomis bei vaišėmis. Taip pat advento popietės metu lankėsi ir Kalėdų senelis, kuris maloniai nustebino senelių globos namų gyventojus.