Šv. Kūčios

ŠV. KŪČIOS

Viena gražiausių, prasmingiausių ir paslaptingiausių lietuvių švenčių. Šis vakaras ypatingas tuo, kad mūsų pasamonėje, veiksmuose susilieja pačios gražiausios protėvių puoselėtos tradicijos.

Šv. Kūčių popietę, visi Rietavo parapijos senelių globos namų gyventojai bei darbuotojai, kaip ir kiekvienais metais susėdę prie Šv. Kūčių stalo susiėmę už rankų, sukalbėjo bendrą maldą. Taip pat prisiminė jau nuveiktus darbus, nutikusius džiaugsmus bei rūpeščius.

Rietavo parapijos senelių globos namų direktorius kun. Antanas Gutkauskas, kun. Aivaras Pudžiuvelis, vyr. slaugytoja Vilma Gestautienė, vyr. socialinė darbuotoja Regina Balčiūnienė pasveikino visus gyventojus bei darbuotojus su Šv. Kalėdomis, linkėdami ko geriausios kloties.